Untitled Document
Untitled Document
  Anasayfa  
  Hakkımızda  
  Etkinliklerimiz  
  Haberler  
  Kitap Tanıtımı  
  VİDEOLAR  
  Ziyaretçi Defteri  
  Bize Ulaşın  
Arapça Kitap Fuarı
EDEBİYAT MEVSİMİ/Ödül töreni

 

  Ana Sayfa  > Haberler > Mahmut Bıyıklı ile Kültür Dünyası Akit TV’de Başlıyor
 
Mahmut Bıyıklı ile Kültür Dünyası Akit TV’de Başlıyor
23-09-2017 13:11
Şair ve yazar Mahmut Bıyıklı’nın sunduğu, her hafta kültür sanat dünyasında olup bitenlerin nabzını tutacak olan “Kültür Dünyası” programı, Cumartesi günleri Akit TV’de izleyenlerle buluşacak.
FaceBook ta paylaş
 
 

Kültür sanat dünyamızın nabzını tutacak olan “Kültür Dünyası” programı, her hafta Cumartesi günü şair ve yazar Mahmut Bıyıklı’nın sunumu ile ekrana gelecek. 15.30’da Akit TV’de izleyicilerle buluşacak olan ilk programın (23 Eylül Cumartesi/bugün) konuğu, yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirli olacak.

Mahmut Bıyıklı’nın, bugüne kadar oynadığı dizi filmlere, özellikle Payitaht dizisine ve sinema filmlerinin değerler yaklaşımına dair sorularını cevaplayan Yenişehirlioğlu ile yazı serüveni ve romanları hakkındaki kapsamlı bir söyleşiyi içeren programda, haftanın kültür sanat etkinliklerinin yer aldığı “Kültür Gündemi” başlıklı bir bölüm de yer alıyor.

Program içinde birbirinden güzel, farklı başlıklardan oluşan bölümler izleyicilerle buluşacak. Her hafta farklı konukları kısa söyleşilerle ağırlayacak olan kitap, dergi ve şiir köşelerinde bu hafta; “Bana Dergini Anlat” bölümünde yazar ve Nüktedan Dergisi Yayın Yönetmeni Yusuf Samet Çakır Nüktedan’ı anlatırken, “Kitabına Göre Konuşalım” bölümünde yazar Elif Sönmezışık 41 yazarın 15 Temmuz yazılarından derlediği Yeniden İstiklal kitabından bahsedecek. “Son Şiir” bölümünde ise şair Aykut Nasip Kelebek, yayımlanmış son şiiri “Kelimeler ve Adımları”ı seslendirecek. 

 
 
 

Ali Haydar Öztürk TYB İstanbul’da

Yeryüzü Buluşmaları’nda Kudüs Konuşulacak

Gazeteci-Yazar Yıldıray Oğur, “Basın Dünyasından Yüzler Sesler” Programına Konuk Oluyor

Bülent Ata TYB İstanbul’da
 
Untitled Document