Untitled Document
Untitled Document
  Anasayfa  
  Hakkımızda  
  Etkinliklerimiz  
  Haberler  
  Kitap Tanıtımı  
  VİDEOLAR  
  Ziyaretçi Defteri  
  Bize Ulaşın  
Arapça Kitap Fuarı
EDEBİYAT MEVSİMİ/Ödül töreni

 

  Ana Sayfa  > Etkinliklerimiz > Mahmut Bıyıklı: Ordumuzun ve Yurdumuzun Safındayız
 
Mahmut Bıyıklı: Ordumuzun ve Yurdumuzun Safındayız
25-01-2018 09:12
Mazlumların hamisi Türkiye’mizin yazarları olarak bu topraklara olan bağlılığımızı, mazlumun yanında saf tutmaktan şeref duyduğumuzu her fırsatta dile getirdik. Dillendirdiğimiz her şeyi, tarihi köklerimize sadık kalarak ve ondan aldığımız ilhamla aziz milletimizin dünyada hak ettiği yer için, istikbalimizi kurmak için haykırdık, yazdık.
FaceBook ta paylaş
 
 

Bugün de ülkemizin bekası ve sınır emniyetimizin tesisi adına Afrin’deki terör örgütü mensuplarına yönelik olarak başlatılan “Zeytin Dalı Operasyonu”nu aynı duygularla gönülden destekliyor, askerlerimizin muzaffer olması için dualar ediyoruz.

Batılı güçlerin açık desteğini arkasına alan, küçük yaştaki yavruları dahi kullanmaktan kaçınmayacak kadar alçalan, topraklarımıza dair ne varsa düşmanlık eden terör örgütlerine hadlerini bildirmek ancak Türkiye’ye yakışırdı, nitekim öyle de oldu, oluyor.

Biz yazarlara düşen vazifenin Türkiye’nin sadece Türkiye’den ibaret olmadığını, tüm ezilmişlerin sığınağı olduğunu, Afrika’daki unutulmuşlardan Asya içlerinde hasret çekenlere ve yeryüzünün geri kalanına kadar tüm coğrafyalarda hayırla yâd edilmemizin ne anlama geldiğini yazmaktan, anlatmaktan ibaret olduğunun idrakindeyiz. 

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi tüm gönüllüleri, üyeleri ve bütün kurullarıyla her zaman olduğu gibi, memleketimizin birliğini, dirliğini tehdit eden dâhili harici tüm unsurlara karşı, İslam’ın izzetinin mümessili konumundaki devletinin ve ordusunun yanında olmaya devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

 

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı

Mahmut Bıyıklı

 
 
 

ÖMER SEYFETTİN TÜRKÇEN

1. İstanbul Öykü Festivali'nin Oturumları Dolu Dolu Geçti

Ali Haydar Öztürk TYB İstanbul’da

Yeryüzü Buluşmaları’nda Kudüs Konuşulacak
 
Untitled Document